Jednoruční přísavka na sklo JPN6450 (79kg, 3:1)

Kód: JPN6450
Neohodnoceno
2 910 Kč 3 521,10 Kč včetně DPH

- nosnost 79 kg
- kovová rukojeť
- průměr talíře je 254 mm
- koeficient bezpečnosti 3:1
- váha 2,7 kg (včetně ochranného kufříku)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční přísavky jsou určeny pro běžné použití při zasklívání. Těla jednoručních přísavek i vývěva mají kovové tělo a spolu s kvalitním gumovým přísavkovým talířem zaručují dlouhou životnost. Jednotlivé části ruční přísavky (jednoručky) jsou vyměnitelné - talíř, vývěva, rukojeť. 
Tato přísavka určená především k manipulaci s obloukovým sklem. Kvůli svému měkkému přísavkovému talíři není určena pro zvedání tenkých a křehkých materiálů.

Podtlaku dosáhneme palcem ruky, v níž máme přísavku, což nám umožňuje jednoduchou a rychlou manipulaci se sklem nebo jinými hladkými materiály. Ruční přísavka je vybavena zpětným ventilem, který umožňuje dopumpování bez ztráty stávajícího podtlaku a samostatným vypouštěcím ventilem pro rychlé a úplné uvolnění břemene.

Ztrátu podtlaku na přísavce indikuje červená ryska. Jednoručku lze dovybavit vložkou se zvukovou signalizací nízkého podtlaku, v případě že budeme chtít maximální bezpečnost manipulace. Vložka je napájena 1 x AAA baterií (není součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 2.7 kg