Jednoruční přísavka na sklo JPN4950 (57kg, 3:1)

Kód: JPN4950
Neohodnoceno
2 450 Kč 2 964,50 Kč včetně DPH

- nosnost 57 kg
- kovová rukojeť
- průměr talíře je 204 mm
- koeficient bezpečnosti 3:1
- váha 2,1 kg (včetně ochranného kufříku)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční přísavky s nosností 57kg a koeficientem bezpečnosti 3:1 jsou určeny pro běžné použití při zasklívání. Těla jednoručních přísavek i vývěva jsou kovová (nikoliv plastová) a spolu s kvalitním gumovým přísavkovým talířem zaručují dlouhou životnost. Součástí dodávky je i ochranný transportní kufřík.

Jednotlivé části ruční přísavky (jednoručky) jsou vyměnitelné - talíř, vývěva, rukojeť, těsnění.

Podtlaku dosáhnete palcem ruky, v níž máte přísavku. To Vám umožňuje dorovnat podtlak i při přesunu skla bez nutnosti jeho odložení na styrodur nebo polystyren (když jej máte po ruce :-) ). Narozdíl od pákových přísavek tzv. "klapaček" tedy není nutné přísavku zcela uvolnit, aby se mohla znovu přisát. Ruční přísavka je vybavena zpětným ventilem, který umožňuje "dopumpování" bez ztráty stávajícího podtlaku a samostatným vypouštěcím ventilem pro rychlé a úplné uvolnění od břemene. 
Jednoruční vakuová přísavka umožňuje jednoduchou a rychlou manipulaci se sklem nebo jinými hladkými, neporézními materiály.

Ztrátu podtlaku na přísavce indikuje červená ryska. Jednoručku lze dovybavit vložkou se zvukovou signalizací nízkého podtlaku, která Vás bude upozorňovat pískáním na slabý podtlak v systému. Za drobný příplatek jde o výrazné zvýšení bezpečnosti manipulace. Vložka je napájena 1 x AAA baterií (není součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 2.1 kg

Bateriový přísavka na sklo