Pojízdný manipulátor SHERPA 400

Kód: SHERPA400
Na dotaz
Neohodnoceno
168 000 Kč 203 280 Kč včetně DPH

- Nosnost: 400 kg
- Maximální rozměr skla pro transport na stojanu: 4000 mm (d) x 3600 mm (v)
- Počet přísavkových talířů: 4 ks + 1 ks (na prodlužovacím rameni)
- Průměr přísavkového talíře: 300 mm
- Otáčení: 360° manuálně
- Průjezdná šířka: 900 mm
- Hmotnost: 145 kg

Doplňkové vybavení:
- OFFROAD kola (sada 4 kol)
- Opěrné nohy *
- Podpěry pro okna (sada pro manipulaci kompletních oken s podpěrou rámu okna)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sherpa 400 je zařízení, které v sobě kombinuje stojan na sklo, transportní vozík na sklo a manipulátor na sklo s vlastním přísavkovým rámem.

S tímto zařízením odeberete sklo ze stojanu, převezete po stavbě a uložíte do stavebního otvoru až do výšky 1,2m (spodní hrana skla). I přesto, že si k zařízení můžete objednat offroadové kolečka, není určený do měkkého terénu nebo trávy kolem stavby. Vlastní váha konstrukce (120kg) a váha skla (až 400kg) by pojezd v měkkém nebo nerovném terénu znemožnily. 

RÁDI SE S VÁMI PODĚLÍME O NAŠE ZKUŠENOSTI z manipulací se Sherpou 400 a potvrdíme vhodnost výběru pro Vaše plánované manipulace se sklem a instalaci skel, nebo doporučíme jiné zařízení.    

Pro informaci o maximální délce úhlopříčky skla, aby jej bylo možné bezpečně otáčet, nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář zde.

Ke snadnějšímu pojezdu po měkkém podloží doporučujeme plastové pojezdové desky. 

* opěrné nohy - sada pro naklonění celého zařízení pro otáčení skla v prostoru se sníženým stropem, tj. v místech, kde je horní hrana rámu těsně pod stropem nebo zapuštěná do sádrokartonového stropu. Díky opěrným nohám lze tedy v tomto prostoru otáčet i sklo, které je stejně vysoké jako výška stropu od podlahy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 145 kg