Pojízdný manipulátor SHERPA 400

Kód: SHERPA400
Na dotaz
Neohodnoceno
168 000 Kč 203 280 Kč včetně DPH

- Nosnost: 400 kg
- Maximální rozměr skla pro transport na stojanu: 4000 mm (d) x 3600 mm (v)
- Počet přísavkových talířů: 4 ks + 1 ks (na prodlužovacím rameni)
- Průměr přísavkového talíře: 300 mm
- Otáčení: 360° manuálně
- Průjezdná šířka: 900 mm
- Hmotnost: 145 kg

Doplňkové vybavení:
- OFFROAD kola (sada 4 kol)
- Opěrné nohy *
- Podpěry pro okna (sada pro manipulaci kompletních oken s podpěrou rámu okna)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sherpa 400 je zařízení, které v sobě kombinuje stojan na sklo, transportní vozík na sklo a manipulátor na sklo s vlastním přísavkovým rámem.

S tímto zařízením odeberete sklo ze stojanu, převezete po stavbě a uložíte do stavebního otvoru až do výšky 1,2m (spodní hrana skla). I přesto, že si k zařízení můžete objednat offroadové kolečka, není určený do měkkého terénu nebo trávy kolem stavby. Vlastní váha konstrukce (120kg) a váha skla (až 400kg) by pojezd v měkkém nebo nerovném terénu znemožnily. 

RÁDI SE S VÁMI PODĚLÍME O NAŠE ZKUŠENOSTI z manipulací se Sherpou 400 a potvrdíme vhodnost výběru pro Vaše plánované manipulace se sklem a instalaci skel, nebo doporučíme jiné zařízení.    

Pro informaci o maximální délce úhlopříčky skla, aby jej bylo možné bezpečně otáčet, nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář zde.

Ke snadnějšímu pojezdu po měkkém podloží doporučujeme plastové pojezdové desky. 

* opěrné nohy - sada pro naklonění celého zařízení pro otáčení skla v prostoru se sníženým stropem, tj. v místech, kde je horní hrana rámu těsně pod stropem nebo zapuštěná do sádrokartonového stropu. Díky opěrným nohám lze tedy v tomto prostoru otáčet i sklo, které je stejně vysoké jako výška stropu od podlahy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 145 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení