Vahadlo 1000

Kód: 514
Novinka Na dotaz
Neohodnoceno
244 000 Kč 295 240 Kč včetně DPH

K PRONÁJMU / K PRODEJI

Vahadla jsou určena k instalaci skel pod střechou, pod balkonem, tedy všude tam, kde se běžný autojeřáb nebo věžový jeřáb se svou kladnicí nedostane blíž k zasklívané pozici.

  • Nosnost: 1000kg
  • Max. dosah "od lana" jeřábu: 3m
  • Celková transportní délka: 3,4m
  • Celková délka při manipulaci: 5,5m
  • Pojezd protizávaží napájený bateriemi s vysokou kapacitou
  • Vestavěný ukazatel pro monitorování stavu nabití baterie
  • Kabelové nebo rádiové dálkové ovládání pojezdu protizávaží

VYUŽITÍ NA STAVENIŠTÍCH:
- k přepravě a instalaci nadrozměrných skel v obtížně přístupných místech
- transport materiálu do stavebních otvorů budov
- manipulace pod převisem, pod střechou, pod balkonem
- lze využít i při instalaci skel, jejichž instalace do rámu nebo na terče vyžaduje perfektní svislé visení skla, kterého na běžném vakuovém zvedáku téměř nelze docílit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vahadlo, zejména v kombinaci s vakuovou přísavkou (například s RN800 nebo N800), je určeno k instalaci skel a fasádních prvků pod střechou, pod balkonem a jiných těžce přístupných místech, kde se běžný autojeřáb nebo věžový jeřáb se svou kladnicí nedostane blíž k zasklívané pozici.

Vahadlo s přísavkou splňuje požadavky normy ČSN EN 13155 Jeřáby - Bezpečnost - Volně zavěšené prostředky pro uchopení břemen.

Vahadla objednaná spolu s vakuovou přísavkou u společnosti repusROK s.r.o. mají bezpečnostní prvek, který zajišťuje, že nedojde k odsátí skla do té doby, než obsluha najede s protizávažím do rovnovážné pozice. Tím je zajištěno, že celé vahadlo zůstane po odsátí / uložení skla do rámu, v rovnovážné poloze a neohrozí montážníky, ani majetek. 
Plánujete-li manipulace se skly, doporučujeme nákup naší přísavky s rádiovým dálkovým ovládáním. 

Vakuovou přísavku na vahadle je možné sundat a nahradit ji běžným háčkem, na nějž lze pověsit jiná břemena a dopravit je do stavby. Konfigurace s háčkem je základní sestava při nákupu vahadla.

Protizávaží je poháněno elektricky napájené výkonnými bateriemi a je ovládáno kabelovým nebo rádiovým dálkovým ovládáním umožňující vyvažování břemen do váhy 1000 kg (na přání lze dodat vahadlo s nosností až 12000kg ).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové přísavky na sklo
Hmotnost: 800 kg