Vahadlo 800

Kód: 380
Tip Na dotaz
Neohodnoceno
244 000 Kč 295 240 Kč včetně DPH

Vahadla jsou určena pro zvedání břemen v místech těžce přístupných pro jinou manipulační techniku nebo jeřáby (ať už autojeřáby, věžové jeřáby, samostavitelné jeřáby apod.).

  • Nosnost: 800kg
  • Dosah "od lana": 2m
  • Celková délka: 4,8m
  • Bateriový zdroj energie s vysokou kapacitou.
  • Vestavěný ukazatel pro monitorování stavu energie
  • Kabelové nebo rádiové dálkové ovládání

VYUŽITÍ NA STAVENIŠTÍCH:
- k přepravě a instalaci břemen v obtížně přístupných místech
- transport materiálu do stavebních otvorů budov
- manipulace pod převisem, pod střechou, pod balkonem
- lze využít i při instalaci skel, jejichž instalace do rámu nebo na terče vyžaduje perfektní svislé visení skla, kterého na běžném vakuovém zvedáku téměř nelze docílit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vahadlo je určeno pro zvedání břemen v místech těžce přístupných pro jinou manipulační techniku nebo jeřáby (ať už autojeřáby, věžové jeřáby, samostavitelné jeřáby apod.). Splňuje požadavky normy ČSN EN 13155:A2 Jeřáby - Bezpečnost - Volně zavěšené prostředky pro uchopení břemen.

Vahadla jsou standardně vybavena hákem. Na přání však mohou být vybavena přírubou k uchycení vakuové přísavky, která se elektricky propojí s ovládacími prvky vahadla a tím zajistí bezpečnost a stabilitu (rovnovážnou polohu) při odebírání skla ze stojanu (zatěžování vahadla) a uvolňování skla osazeného v rámu (odlehčování vahadla). Protizávaží je elektricky poháněno a je ovládáno kabelovým nebo rádiovým dálkovým ovládáním umožňující vyvažování břemen do váhy 800 kg (případná hmotnost instalovaného vakuového zvedáku není započítána).

Ve spojení s vakuovou přísavkou RN800 nebo N800, které mohou být na přání připojitelné k vahadlu, je možné instalovat velké skleněné a fasádní prvky v obtížně přístupných místech staveb. Elektricky poháněná protizávaží umožňují vyvážení nákladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové přísavky na sklo
Hmotnost: 800 kg