Elektrická ruční přísavka TANOS PLUS (170 kg)

Kód: GRABO PLUS
Na dotaz
13 500 Kč 16 335 Kč včetně DPH
  • nosnost až 170 kg
  • na hladké povrchy
  • plastová rukojeť pro bezpečný úchop
  • pracovní výdrž 1,5 hodiny
  • s indikátorem vakua
  • hmotnost: 1,5 kg 
  • vhodné na: sklo, žulu, beton, desky, ocel, sádrokarton, dlaždice, dřevo a mnoho dalších

Bezpečná a snadná manipulace, bez zbytečného potu. Jednoruční přísavky jsou profesionální nástrojem pro každého řemeslníka a kutila Tima. Posuďte sami a podívejte se na dostupné video ZDE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční způsob zvedání a manipulace s dlaždicemi, sklem, betonem, vnějšími deskami, sádrokartonovými deskami, překližkou, nábytkem, dřevem a mnoha dalšími.

Přenosný, ruční elektrický vakuový zvedák Grabo Plus je navržen tak, aby snižoval fyzickou námahu, pracovní zátěž a bezpečně manipuloval se stavebními materiály.

Jednoruční elektrická přísavka GRABO PLUS je určena pro profesionály v těchto oblastech: podlahy, montáže skel, tesařina, stěhování a stavebnictví...Jednoručku Grabo Plus lze použít s pomocnými zvedacími popruhy ke zvednutí až 170 kg. Technologie zvedání pomocí vakua Grabo Plus mění způsob, jakým se provádějí těžké manipulace, těžkopádné pohyby a instalace. Může se přisát na téměř jakýkoli povrch: mokrý, drsný nebo porézní. Manipulace se vzorovaným sklem, ocelovou deskou, sádrokartonem a jinými povrchy, které ŽÁDNÝ JINÝ produkt na trhu nezvedne. Tato elektrická jednoručka disponuje přídavným vizuálním indikátorem tlaku pro větší přehled.

Součástí dodávky - náhradní těsnění a filtr, dvě baterie, nabíječka baterií, popruh přes rameno a kufřík. (2 baterie = 1,5 hodiny stálého používání z každé baterie, dobíjení za pouhé 2 hodiny!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 3.7 kg

Oblasti použití elektrické přísavky GRABO PLUS