Transportní vozík na sklo (samosvorný) MVZK250

Kód: MVZK250
3 580 Kč 4 331,80 Kč včetně DPH

- Nosnost: 250 kg
- Rozměry (d x š x v): 300 x 330 x 340 mm
- Výška ložné plochy: 140 mm
- Šířka ložné plochy: 70 mm
- Bantamová kola
- Samosvorný
- Hmotnost: 6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

--- DOPORUČUJEME ---

Praktický transportní vozík velmi skladný do každé dodávky nebo osobního vozu. Díky sevření břemene je manévrování v zatáčkách a přes nerovnosti snazší, než v případě vozíku s rovnou plochou.

Nosnost 250kg v kombinaci s funkcí samosvorného zajištění břemene a bantamovými kolečky (vzduchem plněné), zaručují snadný a bezpečný převoz břemen jako např. skleněných tabulí, sádrokartonů, OSB desek, dveřních rámů, designových panelů a dalších. Manipulace s tímto samosvorným vozíkem je velmi snadná a zastane jej jedna osoba. Po rozevření vozíku a vložení břemene do něj, se sám uzavře.

Je vyroben z oceli a jeho ložná plocha je potažena plstí. MVZK250 nedoporučujeme pro převoz celých oken (resp. izolačních skel, jejichž skleněné tabule jsou slabší než 3mm). Prakticky a bez problémů jsme si vyzkoušeli převoz izolačních skel a celých oken s tabulemi o síle 5 mm a silnějšími.

Samosvorný vozík na sklo:

  • šetří záda Vašeho pracovního týmu i čas a energie vynaložené na transport materiálu na stavbě
  • zajišťuje snadné přejíždění prahů a jiných nerovných ploch

TIP: k jednoduchému uložení skla do a z transportního vozíku a jistému vedení po stavbě doporučujeme pořídit i jednoruční přísavky s různými nosnostmi, které se dokáží přisát na jakýkoliv hladký a neporézní materiál a je možné je bez přerušení manipulace udržovat v podtlaku

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 6 kg