Transportní vozík na sklo (samosvorný) MVZK250

Kód: MVZK250
Neohodnoceno
3 580 Kč 4 331,80 Kč včetně DPH

- Nosnost: 250 kg
- Rozměry (d x š x v): 300 x 330 x 340 mm
- Výška ložné plochy: 140 mm
- Šířka ložné plochy: max. 95 mm
- Bantamová kola
- Samosvorný
- Hmotnost: 6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

--- DOPORUČUJEME ---

Praktický transportní vozík velmi skladný do každé dodávky nebo osobního vozu. Díky sevření břemene je manévrování v zatáčkách a přes nerovnosti snazší, než v případě vozíku s rovnou plochou.

Nosnost 250kg v kombinaci s funkcí samosvorného zajištění břemene a bantamovými kolečky (vzduchem plněné), zaručují snadný a bezpečný převoz břemen jako např. skleněných tabulí, sádrokartonů, OSB desek, dveřních rámů, designových panelů a dalších. Manipulace s tímto samosvorným vozíkem je velmi snadná a zastane jej jedna osoba. Po rozevření vozíku a vložení břemene do něj, se sám uzavře.

Je vyroben z oceli a jeho ložná plocha je potažena plstí. MVZK250 nedoporučujeme pro převoz celých oken (resp. izolačních skel, jejichž skleněné tabule jsou slabší než 3mm). Prakticky a bez problémů jsme si vyzkoušeli převoz izolačních skel a celých oken s tabulemi o síle 5 mm a silnějšími.

Maximální rozevření vozíku, tak aby ložná plocha byla vodorovná, je 95mm. Vozík na sklo se rozevře i více, ale nad ložnou plochu vystoupí střední kovové nechráněné panty.
Jiné typy vozíků mají možnost rozevření do 110mm, ale nedokáží se zcela dovřít. Zůstávají rozevřené 58mm.

Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ samosvorného vozíku na sklo, tak aby vyhovoval vašim potřebám pro převoz materiálů.  

Samosvorný vozík na sklo:

  • šetří záda Vašeho pracovního týmu i čas a energie vynaložené na transport materiálu na stavbě
  • zajišťuje snadné přejíždění prahů a jiných nerovných ploch

TIP: k jednoduchému uložení skla do a z transportního vozíku a jistému vedení po stavbě doporučujeme pořídit i jednoruční přísavky s různými nosnostmi, které se dokáží přisát na jakýkoliv hladký a neporézní materiál a je možné je bez přerušení manipulace udržovat v podtlaku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technologie zasklívání
Hmotnost: 6 kg